Vnitřní žena a vnitřní muž

Kdo jsou Vnitřní žena a Vnitřní muž? Každý máme v sobě obě tyto kvality energie. Přirozeně je jedna projevená a druhá neprojevená část našeho já. Vnitřní žena k nám promlouvá jako intuice, je otevřenými dveřmi, kterými vyšší inteligence kosmu může proudit. Jejím základem je láska, kontakt, moudrost, jasné vidění. Vnitřní muž je aktivní ve fyzickém světě. Mluví, myslí, přijímá rizika, dělá věci. Potřebuje svobodu a nezávislost. Když žena přijímá svého Vnitřního muže, má přístup k samotě, nezávislosti a dobrodružství. Když muž bere vážně svou Vnitřní ženu, získává přístup ke svým pocitům, zranitelnosti, intuici.

Pokud si myslíme, že neprojevená část neexistuje, zoufale hledáme doplňující polovinu ve vnějším světě. Potom jsou na sobě obě pohlaví závislá. Žijeme ve strachu, co bude, když toho druhého ztratíme. Budeme si ho chtít udržet za každou cenu. To vede ke zklamání a bolesti. Celistvost můžeme nalézt pouze ve vlastním nitru, pouze v kontaktu s vlastní  neprojevenou částí. Tato celistvost se pak bude zrcadlit v našem partnerství, místo neúplnosti a odcizení se vlastní Duši. Přestaneme u partnerů hledat naplnění své nenaplněné energie. Naopak, oni budou umocňovat naše neprojevené energie a obohacovat je svým osobitým zaměřením. Léčení obou energií znamená otevřenost ve vztazích, uskutečňování svých záměrů a snů.

 

Program semináře:

Potkáme se se svou Vnitřní ženou a Vnitřním mužem a budeme poznávat kým jsou, co potřebují, jaké mají sny, co cítí, jaké mají zdroje a schopnosti a jak je využívají (jaká je realita, nikoliv co si o tom myslíme).

Budeme nacházet přirozenou rovnováhu mezi nimi, aby se mohli svobodně a rovnocenně projevovat. Nadřazenost jedné a podřízenost druhé strany je často zdrojem nevysvětlitelné nespokojenosti v životě.

Budeme je učit žít v přítomném okamžiku. Přítomnost je klíčem k vyřešení obtíží mezi oběma.

Budeme nalézat a uvolňovat vlastní schopnosti ve všech oblastech života (duchovní, vztahové, intimní, pracovní...)

Budeme pracovat ve skupině i ve dvojicích. Budeme používat řízený rozhovor a dotazování zvlášť své ženské a mužské stránky, řízenou meditaci, trans, metodu vnitřní konstelace, dechová cvičení.

 

Termíny: nejsou vypsané

Čas:  Pá 18-21 h., So 9-19 h., Ne 9-17 h.

Cena:  3.400,-Kč vč. obědů, záloha 1.700,-Kč, příp. nocleh na lůžku 400,-Kč/noc (je třeba dopředu objednat).

 

Přihláška

Podmínkou účasti na všech aktivitách Sedmikrásky je souhlas s Účastnickou dohodou.

Změna porogramu vyhrazena. Při malém počtu účastníků bude program zrušen (pošlu zprávu 3 dny předem). © 2016 Věra Kučerová - centrum Sedmikráska | tel.: 732 569 011