TRÉNINK: Rodinné konstelace, Proces životní integrace (LIP), růst 

Trénink je vhodný zejména pro ty, kteří chtějí jít cestou intenzivního osobního růstu, pro ty, kteří pracují s lidmi a chtějí zkušenosti s metodou použít při své práci. Trénink je příležitostí porozumět přirozenému řádu života, jeho základním principům. Potom s nimi můžeme přirozeně žít v souladu, tj. v radosti a spokojenosti. Konstelace a LIP jsou mnohem víc než terapie. Kromě toho, že nás vedou cestou přirozeného růstu, podporují naši odvahu k realitě, umožňují nám vidět celek, osvobozují nás. Opravdu svobodní můžeme být jedině tehdy, když je náš vztah k sobě a k rodině vyléčený. Když přijmeme sami sebe a své rodiče, vzdáváme tak úctu minulosti a životu. V opačném případě nás "svědomí" udržuje v závislosti, dohlíží na to, abychom se naučili zacházet s minulostí přirozeně.

Uzavřená skupina vytváří atmosféru bezpečí a důvěry, kdy se můžeme ještě více otevřít hlubokému poznání sebe sama a toho jak věci jsou, sdílet svá témata a zranění… Počet účastníků je omezený (max. 16 osob), aby každý měl prostor a možnost intenzivně na sobě pracovat.

Tréninku je možné účastnit se pouze jako celku. Případnou neúčast (max. 2 setkání) je možné nahradit na otevřené skupině. Na závěr bude vystaven certifikát o absolvování tréninku.

Prakticky budeme:

-  zaměřovat se na lidské zdroje a na podporu, nacházet zdravý vztah k sobě, k životu

- objevovat pravdivý, přirozený přístup k lásce, k radosti a také ke strachu, studu, smutku a bolesti, to nám vrátí sílu jít svou vlastní cestou, aniž bychom obviňovali ze svých nezdarů ostatní, zůstaneme spojeni a přitom volní

- pracovat s tématy, která se týkají nás samotných, naší současné a původní rodiny, vztahů, peněz a majetku, práce, zdraví a nemoci, smrti a dalších oblastí života

-  prožívat sílu přítomného okamžiku

- zjišťťovat, v jakých oblastech života jsme ještě uvízli v dětském vědomí a budeme nacházet cestu do přirozeně dospělého  vědomí

Součástí každého setkání budou řízené meditaci, sdílení a trans.

Trénink zahrnuje praxi a teorii: fenomenolofický přístup, základní, druhotné a převzaté pocity, rovnováha mezi dáváním a braním, řád, vesmírné zákony, zapletení a řešení, hierarchie, rituály, rodinná tajemství, dětská a dospělá láska, závislost a svoboda, osobní hranice, místo v životě, úcta k životu, pohyby svědomí a pohyby Duše, jednotlivé stupně vědomí se svým charakteristickým vnímáním a prožíváním světa, role terapeuta při práci s klientem a při provázení konstelacemi...

Trénink trvá celkem 170 hodin: 8 prodloužených víkendů.

Termíny:  21.-23.6., 23.-25.8., 1.-3.11., 2025: 7.-9.2. 4.-6.4., 6.-8.6.

Čas: Pá 18-21 h., So 9-19 h., Ne 9-17 h. Cena: 38.400,-Kč za 170 hodin (vč. obědů). Pozorně si přečtěte cenové podmínky níže! Vaše místo na tréninku je zajištěno po zaplacení zálohy 4.800,-Kč. 

SLEVY: a) pro páry: záloha 4.200,-Kč/os
b) při opakování tréninku: záloha 3.600,-Kč.
Možnost přenocování v centru na lůžku za 400,-Kč/noc - dvoulůžkové pokoje, soc. zařízení, kuchyně (nocleh je třeba objednat dopředu).

 

Cenové podmínky a zrušení účasti:

(Po dohodě je možný individuální splátkový kalendář.)

Cena za víkend je 4.800,-Kč.
Č. ú. pro platby záloh je 210 13 646 38 /2010

SLEVA PRO PÁRY:  1.200,-Kč/pár/víkend (cena za víkend je 4.200,-Kč/os.)
SLEVA PŘI OPAKOVÁNÍ TRÉNINKU: 1200,- Kč/os/víkend (cena za víkend je 3.600,-Kč)
Slevy se nesčítají.

PLATBA JE STRUKTUROVÁNA tak, že o prvním víkendu zaplatíte 16.800,- Kč/os (zálohy na 7 následných víkendů: 7 x 2.400,-Kč).  Při dalších setkáních zaplatíte doplatek: vždy 2.400,-Kč.

PRO PÁRY: o prvním víkendu zaplatíte 12.600,- Kč/os (zálohy na 7 následných víkendů: 7 x 1.800,-Kč). Při dalších setkáních zaplatíte doplatek: vždy 2.400,-Kč/os. 

PŘI OPAKOVÁNÍ: o prvním víkendu zaplatíte 8.400,- Kč/os (zálohy na 7 následných víkendů: 7 x 1.200,-Kč). Při dalších setkáních zaplatíte doplatek: vždy 2.400,-Kč/os.

V případě neúčasti na semináři záloha propadá. Z vážných důvodů - po předchozí konzultaci - je možné si nahradit maximálně 2 víkendové semináře na JAKÉKOLIV otevřené skupině v období nejpozději do jednoho roku po skončení tréninku. Pokud se účastník rozhodne zrušit účast v tréninku, NEBUDOU mu již zaplacené zálohy vráceny.

 

Podmínkou účasti na tréninku je podpis Účastnické dohody na prvním setkání.

Přihláška


© 2016 Věra Kučerová - centrum Sedmikráska | tel.: 732 569 011