Trénink: Rodinné konstelace, pohyby Duše, osobní růst

Trénink je vhodný zejména pro ty, kteří chtějí jít cestou intenzivního osobního růstu, pro ty, kteří pracují s lidmi a chtějí zkušenosti s metodou použít při své práci, popř. chtějí Rodinnými konstelacemi provázet. Je příležitostí porozumět přirozenému řádu života, jeho základním principům. Konstelace jsou mnohem víc než terapie. Podporují naši odvahu k realitě. Umožňují vidět celek. Osvobozují.

Pohyby Duše mohou být naplněny tehdy, když jsou vztahy v rodině vyléčené, když dítě přijme své rodiče a vzdá tak úctu minulosti a životu. V opačném případě nás svědomí nepustí, hlídá, abychom s minulostí zacházeli správně.

Uzavřená skupina vytváří atmosféru bezpečí a důvěry, kdy se můžeme ještě více otevřít hlubokému poznání sebe sama a toho jak věci jsou, sdílet svá témata a zranění… Počet účastníků je omezený, aby každý měl prostor a možnost intenzivně na sobě pracovat.

Tréninku je možné účastnit se pouze jako celku. Případnou neúčast je možné nahradit na otevřené skupině. Na závěr bude vystaven certifikát o absolvování tréninku.

 

Program tréninku:

Budeme se zaměřovat na lidské zdroje a na podporu, nacházet zdravý vztah k sobě a k ostatním.

Budeme objevovat pravdivý, přirozený přístup k lásce, k radosti a také ke strachu, studu, smutku a bolesti. To nám vrátí sílu jít svou vlastní cestou, aniž bychom obviňovali ze svých nezdarů ostatní. Budeme spojeni a přitom volní.

Budeme pracovat s tématy, která se týkají současné a původní rodiny, vztahů, peněz, práce, zdraví, smrti a dalších oblastí života.

Budeme prožívat sílu přítomného okamžiku.

Trénink zahrnuje praxi a teorii: práce se základními, druhotným a převzatými pocity, rovnováha mezi dáváním a braním, řád, vesmírné zákony, zapletení a způsoby řešení, hierarchie, rituály, rodinná tajemství, důsledky přerušení pohybu, dětská a dospělá láska, závislost a svoboda, osobní hranice, místo v systému a místo v životě, úcta k životu, pohyby svědomí a pohyby Duše, role terapeuta při práci s klientem a při provázení konstelacemi...

Budeme používat také meditaci, sdílení, trans.

 

NOVÝ TRÉNINK ZAČÍNÁ 11.-13.10. 2019

Trénink trvá celkem 170 hodin: 6 víkendů + 1 prodloužený víkend.

Termíny: 6.-8.11.

Čas: Pá 18-21 h., So 9-19 h., Ne 9-17 h.

Čas prodlouženého víkendu (16.-20.9.): St 18-21 h., Čt 9:30-19 h., Pá 9:30-17 h., So 9:30-19 h., Ne 9:30-15 h.

Cena: 28.000,-Kč za 170 hodin (vč. obědů). Pozorně si přečtěte cenové podmínky níže! Vaše místo na tréninku je zajištěno po zaplacení zálohy 3.500,-Kč. Možnost přenocování v centru na lůžku za 300,-Kč/noc (nocleh je třeba objednat dopředu).

 

Cenové podmínky a zrušení účasti:

(Po dohodě je možný individuální splátkový kalendář.)

Cena víkendu je 3.500,-Kč, prodlouženého závěrečného víkendu 7.000,-Kč.
Č. ú. pro platby záloh je 210 13 646 38 /2010

Vaše místo na tréninku je zajištěno po zaplacení zálohy 3.500,-Kč. Možnost přenocování v centru na lůžku za 300,-Kč/noc (nocleh je třeba objednat dopředu).
SLEVA PRO PÁRY: 1.000,-Kč/pár/víkend (cena za víkend je 3.000,-/os.)
SLEVA PŘI OPAKOVÁNÍ TRÉNINKU: 1000,- Kč/os/víkend (cena za víkend je 2.500,-/os.)
Slevy se nesčítají.

Platba je strukturována tak, že o prvním víkendu zaplatíte 11.000,- Kč/os (zálohy na ostatní setkání).

Při dalších setkáních zaplatíte doplatek: o víkendu vždy 2.000,-Kč, o prodlouženém závěrečném víkendu 3.500,-Kč.

Pro páry: o prvním víkendu zaplatíte 7.000,- Kč/os (zálohy na ostatní setkání).

V případě neúčasti na semináři záloha propadá. Z vážných důvodů - po předchozí konzultaci - je možné si nahradit maximálně 2 víkendové semináře na otevřené skupině v období nejpozději do jednoho roku po skončení tréninku. Pokud se účastník rozhodne zrušit účast v tréninku, NEBUDOU mu již zaplacené zálohy vráceny.

 

Podmínkou účasti na tréninku je podpis Účastnické dohody na prvním setkání.

Přihláška


© 2016 Věra Kučerová - centrum Sedmikráska | tel.: 732 569 011