Kontakt

logo centrum Sedmikráska

Centrum Sedmikráska najdete v Liberci

na adrese Josefinino údolí 106/13

Telefon: 732 569 011

E-mail: sedmikraska.li@volny.cz

Web: www.verakucerova.cz

 

Adresa pro osobní konzultace: Centrum Sedmikráska
Adresa pro semináře: Centrum Sedmikráska
Po domluvě mohu uspořádat semináře v jiném městě.

Těším se na vás, Věra Kučerová.

Mapa


Zobrazit místo Moje uložená místa na větší mapě
 


dum
dum
 


PARKOVÁNÍ

Přímo u domu je možnost parkování. Podél plotu zahrady jsou tři místa. Pokud jsou obsazená, parkujte vedle přes ulici za kontejnery.

 

POPIS CESTY

Pěšky a MHD: Jsme ve vile přímo pod přehradní hrází, poblíž zastávky MHD "Textilana", 200m za bývalou Delvitou (dnes Thermica). Tramvaj č. 5 a 11 směrem na Jablonec n.N.

Od zastávky "Textilana" přejdete přes hlavní silnici, před Vámi bude areál Thermica. Přejdete těsně kolem budovy (bude od Vás napravo) přes chodník a budete pokračovat rovně podél budovy na konec ulice. Jsme v poslední vile nalevo.

Autem od Prahy: Z dálnice odbočíte až podle ukazatele " Aréna, Babylon, Centrum". Uvidíte před sebou Babylon, minete ho po levé straně, pokračujete z kopce dolů, pod kopcem na semaforech doleva na Centrum, kruhový objezd projedete rovně. První semafory u bývalé (zbourané) Textilany projedete rovně, na 2. semaforech kolmo doleva do Zvolenské ul. (NE do kopce!). Zabočíte 1. odbočkou ze Zvolenské ul. doleva a na konci doprava. Jsme v poslední vile nalevo.

Autem od Děčína: Pojedete bez odbočení rovně až do tunelu. Za ním kousek rovně a první doprava na Centrum a točíte se stále doprava na Centrum. Minete Babylon, pojedet z kopce dolů, pod kopcem na semaforech doleva na Centrum, kruhový objezd projedete rovně. První semafory u bývalé (zbourané) Textilany projedete rovně, na 2. semaforech kolmo doleva do Zvolenské ul. (NE do kopce!). Zabočíte 1. odbočkou ze Zvolenské ul. doleva a na konci doprava. Jsme v poslední vile nalevo.

 

Kontaktní formulář

Jméno:
E-mail:
Dotaz:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code
 


© 2016 Věra Kučerová - centrum Sedmikráska | tel.: 732 569 011