Úplňkové meditace

Ŕízené Úplňkové meditace jsou zaměřené na vnitřní prožitek kvality energie znamení, které úplňku vládne. Kromě prožitku přináší také hlubší pochopení a léčení.

Program zahrnuje výklad o psychologiii vládnoucího znamení, o tom, jaké dary nám energie znamení přináší do života, ve kterých oblastech nám pomáhá růst.

Proč meditovat o úplňku?

Úplněk je nejsilnější energetický den v měsíci, Slunce a Měsíc jsou v opozici a Země je mezi nimi. O úplňku přichází energie znamení zvěrokruhu na Zemi v čisté podobě. Éterické tělo Země se otevírá a dochází k propojení těla a Duše lidí. „Brána“ k Duši je otevřená dokořád. Pokud jsme si vědomi těchto vyšších energií, převáží vliv Luny na vyšší čakry a směřujeme k lásce. V opačném případě jsme stahováni do strachu. Energie proudí do lidského vědomí a právě to určuje, zda se energie vyjádří ničivým nebo tvořivým způsobem. Proto je vhodné meditvat a udržovat vědomí a energii ve vyšších centrech.

 

Úplňková meditace ve znamení Vah

Slunce putuje ve znamení Vah od 22.9. do 23.10.

Meditace se nekoná, jsem se skupinou v Řecku.

Váhy jsou znamením hodnocení a posuzováníl, vyrovnávají protiklady. Pomáhají nám překonávat závislost na rovnováze v každodenních oblastech života a nalézat rovnováhu uvnitř sebe. Úplněk ve Vahách představuje vtisk správného rozhodnutí.

 

Úplňková meditace ve znamení Štíra

 

Slunce putuje ve znamení Štíra od 23.10. do 21.11.

Štír je zmanením zkoušek, přeměny a vitězství Ducha nad hmotou.  Je třeba odevzdávat staré (skromně a s pokorou), pálit pouta (zlobu, strach, žárlivost...), aby bylo místo pro nové. 

Termín: sobota 31.10.

Čas:  19-20:30 h. 

Cena:  100,-Kč, důchodci a na MD 50,-Kč, platíte na místě.

Přihláška 

 


© 2016 Věra Kučerová - centrum Sedmikráska | tel.: 732 569 011