Úplňkové meditace

Ŕízené Úplňkové meditace jsou zaměřené na vnitřní prožitek kvality energie znamení, které úplňku vládne. Kromě prožitku přináší také hlubší pochopení a léčení.

Program zahrnuje výklad o psychologiii vládnoucího znamení, o tom, jaké dary nám energie znamení přináší do života, ve kterých oblastech nám pomáhá růst.

Proč meditovat o úplňku?

Úplněk je nejsilnější energetický den v měsíci, Slunce a Měsíc jsou v opozici a Země je mezi nimi. O úplňku přichází energie znamení zvěrokruhu na Zemi v čisté podobě. Éterické tělo Země se otevírá a dochází k propojení těla a Duše lidí. „Brána“ k Duši je otevřená dokořád. Pokud jsme si vědomi těchto vyšších energií, převáží vliv Luny na vyšší čakry a směřujeme k lásce. V opačném případě jsme stahováni do strachu. Energie proudí do lidského vědomí a právě to určuje, zda se energie vyjádří ničivým nebo tvořivým způsobem. Proto je vhodné meditvat a udržovat vědomí a energii ve vyšších centrech.

Úplňková meditace ve slunečním znamení Ryb (měsíc je v Panně)

Slunce putuje ve znamení Ryb od 18.02. do 20.3. 

Ryby uzavírají cyklus, aby podle zákona cyklů začalo nové. Energie Ryb nás navrací "domů". Domů vede cesta celistvosti. Nejsme celiství, když je naše mysl oddělená od srdce a sama mysl je rozpolcená...

Termín: úterý 7.2.  

Čas:  19-20:00 h. 

Cena:  100,-Kč, důchodci a na MD 50,-Kč, platíte na místě.

Přihláška  

 


© 2016 Věra Kučerová - centrum Sedmikráska | tel.: 732 569 011