Úplňkové meditace

Ŕízené Úplňkové meditace jsou zaměřené na vnitřní prožitek kvality energie znamení, které úplňku vládne. Kromě prožitku přináší také hlubší pochopení a léčení.

Program zahrnuje výklad o psychologiii vládnoucího znamení, o tom, jaké dary nám energie znamení přináší do života, ve kterých oblastech nám pomáhá růst.

Proč meditovat o úplňku?

Úplněk je nejsilnější energetický den v měsíci, Slunce a Měsíc jsou v opozici a Země je mezi nimi. O úplňku přichází energie znamení zvěrokruhu na Zemi v čisté podobě. Éterické tělo Země se otevírá a dochází k propojení těla a Duše lidí. „Brána“ k Duši je otevřená dokořád. Pokud jsme si vědomi těchto vyšších energií, převáží vliv Luny na vyšší čakry a směřujeme k lásce. V opačném případě jsme stahováni do strachu. Energie proudí do lidského vědomí a právě to určuje, zda se energie vyjádří ničivým nebo tvořivým způsobem. Proto je vhodné meditvat a udržovat vědomí a energii ve vyšších centrech.

Úplňková meditace ve slunečním znamení Střelce (měsíc je v Blížencích) 

Slunce putuje ve znamení Střelce od 22.11. do 21.12. ZRUŠENO

Střelec je hledačem pravdy. Kdo jsem? Energie Střelce směřují k nadhledu, rozšíření, spravedlnosti, volnosti, plnění účelu v životě...

Termín: čtvrtek 8.12.  

Čas:  19-20:00 h. 

Cena:  100,-Kč, důchodci a na MD 50,-Kč, platíte na místě.

Přihláška  

 


© 2016 Věra Kučerová - centrum Sedmikráska | tel.: 732 569 011