Řecko 2022 

Zvu vás k cestě nejen za energiemi slunce a moře. Při meditacích, transu, cvičení Pěti tibeťanů a práci s Rodinnými konstelacemi budeme léčit své strnulé postoje k životu, budeme nacházet kontakt se svým tělem a Duší. 

TERMÍN:  23.9. - 7.10. 2021 (14 dnů)  podrobně na: https://www.melissatour.cz/ubytovani/43-anna  

Termín je O.K., na ostrově je léto do konce listopadu!  

Místo: ostrov KARPATHOS, letovisko Lefkos, penzion Anna  

Cena: 15.900,-Kč/os ve dvoulůžkovém studiu. 1. záloha 500,-Kč s přihláškou, 2. záloha 5.000,-Kč do 13.3., doplatek 10.400,- do 15. 8.   

Ve spolupráci s CK Melissa tour

DŮLEŽITÉ: 

  • Pokud jste solo a nechcete platit příplatek za jednolůžkový pokoj (+ 4.900,-Kč), je to v pořádku, je vás takových víc, budete na pokoji ve dvou. 
  • Pro přihlášku potřebuji následující údaje: 1) jméno a příjmení podle pasu (OP), 2) datum narození, 3) adresu trvalého bydliště vč. PSČ, 4) č. mobilu a e-mailovou adresu
  • Zároveň s přihláškou je třeba objednat: 1) příp. rozšířené cestovní pojištění za příplatek  2) příp. platbu poukázkami 
  • Váhový limit pro zapsané zavazadlo je stanoven na 23 kg. Zavazadlo musí splňovat následující rozměrová omezení: délka každé strany menší než 150 cm a součet všech tří stran menší než 250 cm. 
    Pravidla pro příruční zavazadlo: jeho váha může být max. 8 kg, rozměry: délka 56 cm, šířka 45cm, hloubka 25 cm + jedna malá osobní taška (např. dámská kabelka nebo laptop, max. 3 kg (40x30x15 cm). Žádné jiné předměty nebudou akceptovány. 
  • Podrobné info k odletu budu posílat e-mailem cca 14 dnů před odletem.

Ubytování  leží 200 m od  písčité pláže, která i v hlavní sezóně nabízí soukromí a klid. Ostrov Karpathos je nedotčený masovým cestovním ruchem,  je velice různorodý a zcela panenský. Vesnička Lefkos se nachází  33 km od hlavního města Pigadia.  Je zde vidět nádherný západ slunce.  Jsou zde obchody s potravinami,  restaurace, půjčovny aut a motorek. Je také ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí. Penzion Anna má studia pro 2 osoby, jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem/ terasou a wi-fi připojením zdarma. Nudisté bez problému naleznou dostatek soukromí na okrajích pláží a v romantických zákoutích. Ze všech studií je krásný výhled na moře. 

Cena: Cena je bez stravy. Zahrnuje dopravu, ubytování (úklid, výměnu povlečení a ručníků), taxy, palivový příplatek, pojištění CK, základní pojištění léčebných výloh, služby delegáta, inzerovaný program.

Platba: Platbu provádějte na č.ú.  210 13 646 38 / 2010. (Pozor, jedná se o jiný účet, než je pro zálohy na semináře.)

Doprava: Je letecká. Předpokládaný odlet z Prahy je 23.9. v 04:05 h., přílet do Prahy 7.10. v 10:45 h. V ceně není transfer do/z Prahy (jak jsme byli zvyklí).  Na trase Jablonec n/N, Liberec, Hodkovice n/M, Turnov, Ml. Boleslav CK zajistí svoz zdarma při min. počtu osob 8.

Stravování: Je vlastní , v blízkosti penzionu jsou supermarkety, restaurace - hlavní jídlo je od 10 €. 

Program (dobrovolný): výuka a 2 x denně cvičení Pěti tibeťanů, Rodinné konstelace (2 hod. denně),  meditace, trans,  praktická cvičení pro dobrý zrak (1/2 hod. denně). Dále vlastní program.

 

Pojištění: v ceně je pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. asistenčních služeb. Za příplatek je rozšířené pojištění - doporučuji vzhledem k situaci. Podrobně na https://www.melissatour.cz/clanek/6-cestovni-pojisteni 

Přihláška

Podmínkou účasti na všech aktivitách Sedmikrásky je souhlas s Účastnickou dohodou.

 

 


© 2016 Věra Kučerová - centrum Sedmikráska | tel.: 732 569 011