Řecko 2020

Zvu vás k cestě nejen za energiemi slunce a moře. Při meditacích, transu, cvičení Pěti tibeťanů a práci s Rodinnými konstelacemi budeme léčit své strnulé postoje k životu, budeme nacházet kontakt se svým tělem a Duší.

 

 

PODZIMNÍ TERMÍN:  25.9. - 5.10. 2020 (11 dnů) Termín je O.K., na ostrově je léto do konce listopadu!  

Místo: ostrov KALYMNOS, letovisko Panormos, penzion Mary & Popi.  

Cena: 13.700,-Kč/os ve dvoulůžkovém studiu,  12.700,-Kč/os ve třílůžovém studiu, 12.900,-Kč/os ve třech v apartmánu, 12.200,-Kč/os ve čtyřech v apartmánu. Záloha 4.500,- s přihláškou, doplatek do 20. 8.   

Apartmán: dvě oddělené místnosti (v 1. místnosti 2 pevná lůžka, skříň, kuchyňský kout, ve 2. místnosti 2 pevná lůžka a skříň), jedno sociální zařízení.

Ve spolupráci s CK Melissa Travel. Podrobnosti naleznete na https://www.melissatravel.cz/ostrov/760-kalymnos 

DŮLEŽITÉ: 

Pokud jste solo a nechcete platit příplatek za jednolůžkový pokoj (3.500,-Kč), je to v pořádku, je vás takových víc, budete na pokoji ve dvou (popř. ve třech nebo čtyřech). 

  • Transfer na/z letiště je třeba dopředu objednat, zdarma je při objednání do 31.3..
  • POZOR, nově: váhový limit pro zapsané zavazadlo je stanoven na 23 kg. Zavazadlo musí splňovat následující rozměrová omezení: délka každé strany menší než 150 cm a součet všech tří stran menší než 250 cm.  
  • Pravidla pro příruční zavazadlo: jeho váha může být max. 8 kg, rozměry: délka 56 cm, šířka 45 cm, hloubka 25 cm + jedna malá osobní taška (např. dámská kabelka nebo laptop, max. 3 kg, 40x30x15 cm). Žádné jiné předměty nebudou akceptovány. 
  • Podrobné info k odletu budu posílat e-mailem cca 14 dnů před odletem. 

Ostrov  je navzdory své malé rozloze (pouhých 110 km2) velice různorodý a především zcela panenský.                 

Penzion Mary & Popi s bazénem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma) leží v klidném místě letoviska Panormos, 350 m nad písčito-oblázkovou pláží Plati Gialos. Studia pro 2- 4 osoby a apartmány pro 3 – 4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem/terasou, TV, wi-fi připojením zdarma a klimatizací za poplatek. Z většiny ubytování je krásný výhled na moře a na západ slunce. V areálu penzionu můžete využít prostor na grilování a posezení pod pergolou. Penzion je situován přibližně 1500 m od centra letoviska Panormos pouze 600 m od „nábřeží“ v Linaria a 700 m od letoviska Kantuni. Každý den přibližně v 8:00 hod přijíždí k penzionu pekař s čerstvým pečivem a velkým sortimentem slaného a sladkého pečiva. Možnost zakoupení balené vody na recepci.  

Cena: Cena je bez stravy. Zahrnuje dopravu, ubytování (úklid, výměnu povlečení a ručníků), taxy, palivový příplatek, pojištění CK, základní pojištění léčebných výloh, viz https://www.melissatravel.cz/clanek/6-cestovni-pojisteni, služby delegáta, inzerovaný program.

Platba: Platbu provádějte na č.ú.  210 13 646 38 / 2010. (Pozor, jedná se o jiný účet, než je pro zálohy na semináře.)

Doprava: Je letecká. Předpokládaný čas odletu z Prahy je  25.9. ve 04:50 h., předpokládaný návrat do Prahy je 5.10. v 11:15 h. Počítejte s cca hodinovou cestou trajektem (velká loď) z/na sousedního ostrova Kos, kde je letiště. V ceně je transfer do/z Prahy (podle podmínek CK pouze u přihlášek do 31.3. zdarma, později za příplatek) na letiště po trasách z Liberce, Ústí nad Labem, z Jilemnice přes Hradec Králové, z Českých Budějovic, Brna, viz https://www.melissatravel.cz/clanek/17-transfery-v-cr.  Parkování auta na letišti nebo taxi zdarma pro pražské klienty je možné objednat do 31.1. 

Stravování: Je vlastní , v blízkosti penzionu jsou supermarkety, restaurace - hlavní jídlo je od 8 €. 

Program (dobrovolný): výuka a 2 x denně cvičení Pěti tibeťanů, Rodinné konstelace (2 hod. denně),  meditace, trans, nově: praktické cvičení pro dobrý zrak (1/2 hod. denně). Dále vlastní program, popř. výlety s CK. 

Přihláška

Podmínkou účasti na všech aktivitách Sedmikrásky je souhlas s Účastnickou dohodou.

 

 

JARNÍ TERMÍN 2020:  5.6. - 16.6. 2020  (12 dnů) 

Místo: ostrov SKOPELOS, letovisko Glifoneri, penzion Kavouris.

Cena: 13.500,-Kč/os, 1. záloha 500,-Kč s přihláškou, 2. záloha 4.000,-Kč do 12.3. (nebo 4.500,- s přihláškou pozdějšího data), doplatek 9.000,- do 30. 4.

Ve spolupráci s CK Melissa Travel. Podrobnosti naleznete na https://www.melissatravel.cz/ostrov/110-skopelos

DŮLEŽITÉ:

  • Pokud jste solo a nechcete platit příplatek za jednolůžkový pokoj (4.400,-Kč), je to v pořádku, je vás takových víc, budete na pokoji ve dvou (popř. ve třech se slevou 500,-Kč/os)
  • Transfer na/z letiště je třeba objednat zároveň s přihláškou.
  • POZOR, nově: váhový limit pro zapsané zavazadlo je stanoven na 23 kg. Zavazadlo musí splňovat následující rozměrová omezení: délka každé strany menší než 150 cm a součet všech tří stran menší než 250 cm. 
    Pravidla pro příruční zavazadlo: jeho váha může být max. 8 kg, rozměry: délka 56 cm, šířka 45 cm, hloubka 25 cm + jedna malá osobní taška (např. dámská kabelka nebo laptop, max. 3 kg, 40x30x15 cm). Žádné jiné předměty nebudou akceptovány. 
  • Podrobné info k odletu budu posílat e-mailem 14 dnů před odletem.

Penzion Kavouris s bazénem (lehátka a slunečníky jsou zdarma, využíváni bazénu není časově omezené) leží 150 m nad písčito - oblázkovou pláží Glifonery.  Penzion a pláž jsou situovány na východ. Nádherné východy slunce!  800 m odtud začíná hlavní město Skopelos. Město je velmi malebné, ve svahu, s mnoha úzkými uličkami, kapličkami, kláštery a zbytky hradeb. Penzion je situován na klidném místě pro odpočinek, v kopci (s možností vyžití v hlavním městě).

Cena: Cena je bez stravy. Zahrnuje dopravu, ubytování (úklid, výměnu povlečení a ručníků), taxy, palivový příplatek, pojištění CK, základní pojištění léčebných výloh (viz http://melissatravel.cz/clanek/6-cestovni-pojisteni), služby delegáta, inzerovaný program.

Platba: Platbu provádějte na č.ú.  210 13 646 38 /2010. (Pozor, jedná se o jiný účet, než je pro zálohy na semináře.)

Doprava: Je letecká. Předpokládaný čas odletu z Prahy je  5.6. v 06:30 h., předpokládaný návrat do Prahy je 16.6. v 11:40 h. Počítejte s cca hodinovou cestou trajektem (velká loď) z/na sousedního ostrova Alonissos, kde je letiště. V ceně je transfer do/z Prahy (podle podmínek CK pouze u přihlášek do 31.3. zdarma, později za příplatek) na letiště po trasách z Liberce, Ústí nad Labem, z Jilemnice přes Hradec Králové, z Českých Budějovic  (viz http://melissatravel.cz/clanek/17-transfery-v-cr). Parkování auta na letišti zdarma nebo taxi zdarma pro pražské klienty je možné objednat do 31.1.

Stravování: Je vlastní, v blízkosti penzionu jsou, restaurace - hlavní jídlo je od 8 €, velký supermatket (pro místní) je v hlavním městě, odvezeme vás tam a zpět autem..

Ubytování: Je v penzionu Kavouris s bazénem. Studia jsou s výhledem na moře, s kuchyňkou s lednicí, vařičem a nádobím, soc. zařízením, balkonem a wifi připojením zdarma.

Program (dobrovolný): výuka a 2 x denně cvičení Pěti tibeťanů, Rodinné konstelace (2 hod. denně),  meditace, trans, nově: praktické cvičení pro dobrý zrak (1/2 hod. denně). Dále vlastní program, popř. výlety s CK.

 

 

Přihláška

Podmínkou účasti na všech aktivitách Sedmikrásky je souhlas s Účastnickou dohodou.

 


© 2016 Věra Kučerová - centrum Sedmikráska | tel.: 732 569 011