Řecko

Zvu vás k cestě nejen za energiemi slunce a moře. Při meditacích, transu, cvičení Pěti tibeťanů a práci s Rodinnými konstelacemi budeme léčit své strnulé postoje k životu, budeme nacházet kontakt se svým tělem a Duší.

 

PODZIMNÍ TERMÍN:  13. - 23.9.2017

Místo: ostrov ZAKYNTHOS, letovisko Tsilivi, penzion Vasil.
Cena: 14.900,-Kč (S2), 13.900,-Kč (S3), záloha 7.000,-.
Ve spolupráci s CK Melissa Travel. Podrobnosti naleznete na www.melissatravel.cz.

DŮLEŽITÉ:

  • Pokud jste solo a nechcete platit příplatek za jednolůžkový pokoj, je to v pořádku, je vás takových víc, budete na pokoji podle přání ve dvou nebo ve třech.
  • Transfer na/z letiště je třeba dopředu objednat, nejlépe zároveň s přihláškou.
  • Váha zavazadla nesmí přesáhbout 15 kg. Za každý 1 kg se platí na letišti pro jednu cestu 6  €. Je možné objednat si nadváhu předem: 8 kg navíc pro obě cesty je za 1.000,-Kč. Nadváhu je třeba předem objednat a zaplatit spolu s doplatkem do 10. srpna
  • Vaše přihláška je platná po zaplacení zálohy 7.000,-Kč. Doplatek je splatný do 10. srpna.

 Zakynthos je nejjižnější ostrov v Jónském moři. Je domovem želv Caretta caretta. Letovisko Tsivili leží 5 km od hlavního města Zakynthos, dostupného autobusem. V okolí ubytování je příroda vhodná pro procházky a turistiku.

Cena: Cena je bez stravy. Zahrnuje tedy dopravu, ubytování (úklid, výměnu povlečení a ručníků), taxy, palivový příplatek, pojištění CK, základní pojištění léčebných výloh (viz http://melissatravel.cz/clanek/6-cestovni-pojisteni), služby delegáta, inzerovaný program.

Platba: Platbu provádějte na č.ú.  208429543/0600. (Pozor, jedná se o jiný účet, než je pro zálohy na semináře.)

Doprava: Je letecká. Předběžné časy letů jsou: odlet 13.9. v 5:15 h., přílet 23.9. v 8:40 h. Letecká spol. má právo časy změnit. V ceně je transfer do/z Prahy na letiště po trasách z Liberce, Ústí nad Labem, z Jilemnice přes Hradec Králové, z Českých Budějovic                                                                              

(viz http://melissatravel.cz/clanek/17-transfery-v-cr).

Stravování: Je vlastní, v blízkosti penzionu jsou supermarkety, restaurace - hlavní jídlo je od 8 €.

Ubytování: Je ve vile Vasil s bazénem (lehátka a slunečníky jsou zdarma) v zahradě v klidném místě, 100 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Studia pro dvě (S2) a tři (S3) osoby mají kuchyňský kout s lednicí, vařičem a nádobím, sociální zařízení, balkon.

Program (dobrovolný): výuka a 2 x denně cvičení Pěti tibeťanů, Rodinné konstelace (2 - 3 hod. denně), relaxace, meditace, trans... Dále vlastní program, popř. výlety s CK.

 

Přihláška© 2016 Věra Kučerová - centrum Sedmikráska | tel.: 732 569 011