Řecko 2022 

Zvu vás k cestě nejen za energiemi slunce a moře. Při meditacích, transu, cvičení Pěti tibeťanů a práci s Rodinnými konstelacemi budeme léčit své strnulé postoje k životu, budeme nacházet kontakt se svým tělem a Duší. 

TERMÍN:  23.9. - 7.10. 2021 (14 dnů)  podrobně na: https://www.melissatour.cz/ubytovani/43-anna  

Termín je O.K., na ostrově je léto do konce listopadu!  

Místo: ostrov KARPATHOS, letovisko Lefkos, penzion Anna  

Cena: 15.900,-Kč/os ve dvoulůžkovém studiu. 1. záloha 500,-Kč s přihláškou, 2. záloha 5.000,-Kč do 13.3., doplatek 10.400,- do 15. 8.   

Ve spolupráci s CK Melissa tour

DŮLEŽITÉ: 

  • Pokud jste solo a nechcete platit příplatek za jednolůžkový pokoj (jen na dotaz a za příplatek 4.900,-Kč), je to v pořádku, je vás takových víc, budete na pokoji ve dvou. 
  • Pro přihlášku potřebuji následující údaje: 1) jméno a příjmení podle pasu (OP), 2) datum narození, 3) adresu trvalého bydliště vč. PSČ, 4) č. mobilu a e-mailovou adresu
  • Zároveň s přihláškou je třeba objednat (jinak ztrácíte nárok): 1) příp. transfer na/z letiště, zdarma parkování na letišti, zdarma taxi  (pouze u přihlášek do 31.1.2022) 2) příp. rozšířené cestovní pojištění za příplatek  3) příp. platbu poukázkami 
  • Váhový limit pro zapsané zavazadlo je stanoven na 23 kg. Zavazadlo musí splňovat následující rozměrová omezení: délka každé strany menší než 150 cm a součet všech tří stran menší než 250 cm. 
    Pravidla pro příruční zavazadlo: jeho váha může být max. 8 kg, rozměry: délka 56 cm, šířka 45cm, hloubka 25 cm + jedna malá osobní taška (např. dámská kabelka nebo laptop, max. 3 kg (40x30x15 cm). Žádné jiné předměty nebudou akceptovány. 
  • Podrobné info k odletu budu posílat e-mailem 14 dnů před odletem.

Ubytování  leží 200 m od  písčité pláže, která i v hlavní sezóně nabízí soukromí a klid. Ostrov Karpathos je nedotčený masovým cestovním ruchem,  je velice různorodý a zcela panenský. Vesnička Lefkos se nachází  33 km od hlavního města Pigadia.  Je zde vidět hezký západ slunce.  Jsou zde obchody s potravinami,  restaurace, půjčovny aut a motorek. Je také ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí. Penzion Anna má studia pro 2 osoby, jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem/ terasou a wi-fi připojením zdarma. Nudisté bez problému naleznou dostatek soukromí na okrajích pláží a v romantických zákoutích. Ze všech studií je krásný výhled na moře. 

Cena: Cena je bez stravy. Zahrnuje dopravu, ubytování (úklid, výměnu povlečení a ručníků), taxy, palivový příplatek, pojištění CK, základní pojištění léčebných výloh, služby delegáta, inzerovaný program.

Platba: Platbu provádějte na č.ú.  210 13 646 38 / 2010. (Pozor, jedná se o jiný účet, než je pro zálohy na semináře.)

Doprava: Je letecká. Předpokládaný odlet z Prahy je 23.9. v 04:05 h., přílet do Prahy 7.10. v 10:45 h. V ceně není transfer do/z Prahy (jak jsme byli zvyklí. Namísto toho CK zatručuje parkování na letišti zdarma (při objednání zájezdu do 31.1.) na dvojici. Dále platí pro Pražské taxi zdarma za stejných podmínek. Na trase Jablonec n/N, Liberec, Hodkovice n/M, Turnov, Ml. Boleslav CK zajistí svoz zdarma při minimálním počtu osob 8.

Stravování: Je vlastní , v blízkosti penzionu jsou supermarkety, restaurace - hlavní jídlo je od 10 €. 

Program (dobrovolný): výuka a 2 x denně cvičení Pěti tibeťanů, Rodinné konstelace (2 hod. denně),  meditace, trans,  praktická cvičení pro dobrý zrak (1/2 hod. denně). Dále vlastní program.

 

Pojištění: v ceně je pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. asistenčních služeb. Za příplatek 405,-Kč/os je úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění zpoždění zavazadel, pojištění zpoždění letu, pojištění odpovědnosti, pojištění přerušení cesty, pojištění nevyužité cestovní služby, příp. pojištění právní pomoci a pojištění STORNO.  Podrobně na: služeb. https://www.melissatour.cz/clanek/6-cestovni-pojisteni 

Přihláška

Podmínkou účasti na všech aktivitách Sedmikrásky je souhlas s Účastnickou dohodou.

 

 


© 2016 Věra Kučerová - centrum Sedmikráska | tel.: 732 569 011